Certyfikaty |
350641
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-350641,theme-moose,eltd-cpt-2.2,woocommerce-demo-store,woocommerce-no-js,translatepress-pl_PL,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.3, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

CERTYFIKAT EN PLUS A1

Jakość pelletu Biomass Future potwierdza europejski certyfikat jakości EN-Plus A1, który otrzymaliśmy w 2019r. jako 12 firma w Polsce, zajmująca się dystrybucją pelletu. Norma ENplus podobnie jak unijne normy EN obejmuje standardowe parametry pelletu dotyczące wymiarów granulatu, odporności mechanicznej, zawartości popiołu i pierwiastków śladowych. Pellet certyfikowany spełnia najwyższe wymagania i jest zalecany przez producentów kotłów.

POBIERZ CERTYFIKATPOBIERZ CERTYFIKAT

CERTYFIKAT FSC ®

Produkty z Certyfikatem FSC ® wspierają globalny rozwój odpowiedzialnego zarządzania lasami. Zawarte w nich drewno pochodzi z certyfikowanych, dobrze zarządzanych lasów FSC, źródeł kontrolowanych przez przedsiębiorstwa i/lub jest materiałem pochodzącym z odzysku.

POBIERZ CERTYFIKATPOBIERZ CERTYFIKAT